Siber Güvenlik Dünyasına Hoşgeldiniz

Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

  • Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

The Wolf of Wall Street (Para Avcisi) Tûrkçe Full HD Film indir

NeRo

NEFER
NEFER
Katılım
2 Haz 2018
Mesajlar
21
Beğeniler
2
#1

Tür: Dram, Suç, Biyografi

Yönetmen: Martin Scorsese

Yapım Yılı: 2013
IMDB:8.1
Yönetmen, oyuncu kadrosu ile büyük bir kitleyi heyecanlandıran film; Para Avcısı - The Wolf of Wall Street 2013 Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında komisyoncu ve Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 90′ları yürütmektedirler ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir. Önemsiz tahviller ve birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir harcama makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyon dolarlarla doldururken o gece hepsini aynı hızda harcayabilir. Profesyonel hayatının yanı sıra son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içindedir. Bu karakterin hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam etmektedir. The Wolf of Wall Street 2013 HD Oyuncular (ilk 10): Leonardo DiCaprio / Jonah Hill / Margot Robbie / Matthew McConaughey / Kyle Chandler / Rob Reiner / Jon Bernthal / Jon Favreau / Jean Dujardin / Joanna Lumley.Not:ûnlû Bir Borsacinin Hayatini AnlatanGerçek Hayattan Alinmiş Bir Filmdir.Tûm Gîrîşîmcîlerîn Îzlemesî ve Ders Çikarmasi Gereken Bir Fîlmdir.Herkese Tavsiye Ederim...


You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Film tahmini indirme suresi: 10-15 en geç 30 dakika baglanti hizina gore.
 
Son düzenleme: