1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
 2. Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

 1. Çevrim Dışı
  NeRo

  NeRo Teğmen

  • Mesaj:  22
  • Alınan Beğeniler:2
  2 Haziran 2018
  Meslek:
  Bilgisayar Programcısı
  [​IMG]
  Tür: Dram, Suç, Biyografi

  Yönetmen: Martin Scorsese

  Yapım Yılı: 2013
  IMDB:8.1
  Yönetmen, oyuncu kadrosu ile büyük bir kitleyi heyecanlandıran film; Para Avcısı - The Wolf of Wall Street 2013 Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında komisyoncu ve Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 90′ları yürütmektedirler ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir. Önemsiz tahviller ve birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir harcama makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyon dolarlarla doldururken o gece hepsini aynı hızda harcayabilir. Profesyonel hayatının yanı sıra son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içindedir. Bu karakterin hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam etmektedir. The Wolf of Wall Street 2013 HD Oyuncular (ilk 10): Leonardo DiCaprio / Jonah Hill / Margot Robbie / Matthew McConaughey / Kyle Chandler / Rob Reiner / Jon Bernthal / Jon Favreau / Jean Dujardin / Joanna Lumley.Not:ûnlû Bir Borsacinin Hayatini AnlatanGerçek Hayattan Alinmiş Bir Filmdir.Tûm Gîrîşîmcîlerîn Îzlemesî ve Ders Çikarmasi Gereken Bir Fîlmdir.Herkese Tavsiye Ederim...


  Filmi indir
  Film tahmini indirme suresi: 10-15 en geç 30 dakika baglanti hizina gore.
   
  Son düzenleme: 6 Haziran 2018