1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  2. Ulusal Siber Güvenlik Akademisi olarak sizlere bu alanda siber güvenlik & ethical hacking eğitimi , günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak, siber güvenlik konusunda sizlere saldırı ve savunma yönünden eğitimler ile sizlerin çözümler üretebileceğiniz bir siber dünya sunuyoruz .

1. Çevrimiçi
    Site Yetkilisi
    Serberus

Serberus Reis

• Alınan Beğeniler:37
    27 Mayıs 2018
    Bilişim sektörüne alanında uzman personel yetiştirmek amacıyla 2010 yılında kurulan TURKHAREKAT , üyelerini profesyonel birer bilişim güvenliği uzmanlığına ulaştırmanın vizyonunu taşımaktadır. 2018 yılı itibariyle gelişen küresel vizyonda, önemli bir konumda bulunan bilişim ve ağ güvenliği, birçok devlet kurum ve kuruluşların hassasiyetle üzerinde durduğu bir alan olmuştur. Gençlerimizi bilinçli, teorik ve pratik teknik konulara hakim ve siber güvenlik alanında profesyonel konumlara getirme misyonuna TURKHAREKAT , alanında uzman eğitmenleriyle siber güvenlik eğitiminde bir okul görevini üstlenmiştir. Bilişim ve ağ güvenliğinde saldırıdan çok savunmayı öğreten sitemiz, yetiştirdiği personelin uzman sıfatıyla çeşitli kurum ve kuruluşların ilgili pozisyonlarında görev almalarını önemsemektedir. Hiçbir siyasi görüş ve partiyle ilgisi olmayan kulübümüz, diğer hack ve güvenlik platformlarından bağımsız bir şekilde, siber güvenlik eğitiminde öncü olarak yayın hayatını sürdürmektedir. Milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, günümüz bilişim çağına ayak uydurabilen, teorik ve pratik donanıma sahip bireylerin yer aldığı bu platformda yararlı olduğunu düşünen, eğitim almak veya eğitmen olmak amacıyla, siber güvenlik alanına ilgili olan kullanıcıları kulübümüze bekliyoruz.

'Bir derdimiz var, onun için buradayız.' " Bizim Derdimiz Memleket MESELESİ ! "

2. Çevrim Dışı
    Hack4secRevo

Hack4secRevo Yeni Üye

• Alınan Beğeniler:1
    27 Mayıs 2018
    Daha güvenlikli günlere inşallah

3. Çevrimiçi
    Site Yetkilisi
    Aus

Aus Moderatör

• Alınan Beğeniler:0
    27 Mayıs 2018
    Basarilar

4. Çevrimiçi
    Nobody

Nobody Yeni Üye

27 Mayıs 2018
    Hayırlı olsun :)

5. Çevrim Dışı
    NeRo

NeRo Teğmen

• Alınan Beğeniler:2
    2 Haziran 2018
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Hayırlı Olsun :D

6. Çevrimiçi
    OuS

OuS Yeni Üye

• Alınan Beğeniler:1
    4 Haziran 2018
    Meslek:
    Web Tasarım
    Eğitim almak için buradayım kendimi geliştirdikten sonra umarım forum'a ve diğer üye olan arkadaşlara bir katkım olur bilgi paylaştıkça büyür herkese iyi forumlar :)

7. Çevrimiçi
    fcetin

fcetin Yeni Üye

Perşembe
    Meslek:
    Yönetim Bilişim Sistemleri
    Daha önce ibb'nin 120saatlik siber güvenlik kursuna katılmış biri olarak, çok yararlı bir forum olduğunu söylemek istiyorum. Eğitimlerinize katılmak için aranıza katıldım, umarım ilerleyen zamanlarda büyük bir forum haline gelinir ve bu sektörün daha fazla ilgi çekmesi, önemsenmesi için uğraşlar gösteririz. Herkese başarılar. :)

8. Çevrimiçi
    desertswat

desertswat Yeni Üye

Pazar
    hayırlı olsun